LED osvětlení
Ověřeno zákazníky
Nejste přihlášen, přihlásit se
Košík
Kategorie produktů

OBCHODNÍ PODMÍNKY
REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ
ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

REKLAMACE - ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Pro zadání reklamace nebo vrácení zboží postupujte podle instrukcí, které naleznete
ZDE

_______________________________

DOPRAVA ZBOŽÍ
Zboží zasíláme dle Vašeho výběru prostřednictvím kurýrní společnosti GLS, Zásilkovna, PPL, GEIS nebo Českou Poštou. Zboží je obvykle doručeno následující den po jeho odeslání.
O expedici budete informováni e-mailem. Součástí e-mailu je i číslo zásilky, kterou můžete dále sledovat na
www.geis.cz.
Cena dopravy je zřetelně označena ještě před odesláním objednávky. Cena je tvořena základní cenou za dopravu a cenou za dobírku (v případě, že je tato zvolena).

Platba zboží on-line nebo bankovní převodem: konečná cena dopravy GLS 99Kč, Zásilkovna 79Kč, Česká Pošta 110Kč  (ALU profily 149Kč, jedná se o atypickou zásilku)
Příplatek za dobírku: 45Kč 
Osobní odběr na provozovně v Bohumíně: Zdarma (osobní odběry nezle platit platební kartou)

_______________________________

ČESKÁ POŠTA REKLAMACE BALÍKU:
Česká Pošta dodala poškozenou nebo zásilku s úbytkem obsahu:
Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, je jediným řešením uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky.
Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

_______________________________

VÍCE O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Hlavní váha naší činnosti spočívá v dovozu, prodeji a distribuci LED světelné techniky. Komunikujeme přímo s výrobci a vždy se snažíme, aby naše nabídka zahrnovala LED světelné zdroje osazené kvalitní elektronikou. V České Republice a na Slovensku zastupujeme značky PremiumLux, Optonica a Ledlumen. Jsme také distributorem značek Kanlux, Greenlux a Emos.

Společnost LED21 tvoří tým lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti světelné techniky, elektroinstalací a obchodu. V oboru světelné reklamy, telekomunikací a zabezpečovací techniky jsme začínali již v roce 1995. Vždy jsme fandili moderním trendům. Zdokonalující se LED technologie pro nás proto znamenaly přirozenou výzvu. Věnujeme se jim již od roku 2010.

Nabízíme jak maloobchodní tak i velkoobchodní prodej.  
Velkoobchod provozujeme ve dvou rovinách. První skupinu zákazníků tvoří firmy nebo živnostníci, kteří od nás odebírají zboží pravidelně. Jsou mezi nimi kamenné i internetové obchody, elektro firmy, kuchyňská studia a mnoho dalších.
Nezříkáme se však ani jednorázových dodávek, na které umíme poskytnout velice zajímavé slevy. Druhou skupinu našich zákazníků tak tvoří například hotely, správci nemovitostí nebo developerské firmy.

Pokud máte o jakoukoliv formu velkoobchodní spolupráce zájem, kontaktujte nás !

_______________________________

ZÁRUČNÍ PODMÍNKY
Na veškeré u nás zakoupené zboží platí záruka 24 měsíců od data prodeje.

CENA ZBOŽÍ
Všechny ceny na našem e-shopu jsou konečné včetně DPH.

_______________________________

Společnost LED21 s.r.o. je členem kolektivního systému zajišťujícího sběr a likvidaci elektroodpadu. Tento systém provozuje společnost Asekol s.r.o.
Společnost LED21 s.r.o. je členem systému združeného plnění EKO-KOM.