menu
LED osvětlení
Nejste přihlášen, přihlásit se
O nás
0
** CENA DOPRAVY OD 79Kč  **  DOPRAVA ZDARMA OD 2000Kč **
Kategorie produktů

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Společnost LED21 tvoří tým lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti světelné techniky, elektroinstalací a obchodu. V oboru světelné reklamy, telekomunikační a zabezpečovací techniky jsme začínali již v roce 1995. Účastnili jsme se realizace světelných projektů například pro firmy Slovnaft, Sconto Nábytek nebo Baťa. Byla to doba, která měla své kouzlo. Většina reklam se totiž dříve nasvěcovala ručně vyráběnými neonovými trubicemi…

Vždy jsme fandili moderním trendům a tak stále zdokonalující se LED technologie pro nás znamenaly přirozenou výzvu. Věnujeme se jim již od roku 2010. V roce 2016 pak byla založena společnost LED21 s.r.o.

Chceme, aby naše LED21 pokrývala všechny segmenty trhu. Komunikujeme přímo s výrobci a vždy se snažíme, aby naše nabídka zahrnovala pouze spolehlivé LED světelné zdroje osazené kvalitní elektronikou.

  • osvětlujeme průmyslové haly, školy, sportoviště nebo veřejná prostranství a to včetně zajištění financování projektu. Našimi zákazníky jsou například Vítkovice a.s, Würth s.r.o., HOCHTIEF CZ s.r.o, Avízo a.s., Agro-Duckling s.r.o. a mnoho dalších.
     
  • provozujeme velkoobchod. Našimi zákazníky jsou elektrikáři, elektromontážní firmy, prodejny, kuchyňská studia... Nezříkáme se však ani jednorázových velkoobchodních dodávek například hotelům, správcům nemovitostí nebo developerským firmám.
     
  • jsme také dobří v maloobchodním prodeji. Na prodejně v Bohumíně rádi osobně pomůžeme s výběrem vhodného osvětlení. Náš e-shop SmdLEDzarovky.cz se již 2x umístil na stupních vítězů v soutěži Heuréka Shop roku. Stojíme si za tvrzením, že máme největší sortiment LED v České Republice.

Rostoucí objem zakázek a potřeba větší skladovací plochy nás přiměly k výstavbě nové haly a administrativní budovy. V roce 2022 jsme se přestěhovali do nového sídla, ve kterém máme prodejnu se showroomem, sklad i kanceláře. Najdete nás na adrese 1.máje 905, Bohumín Skřečoň.

 led21-budova

 

Pokud máte zájem o jakoukoliv formu spolupráce, kontaktujte nás nebo se za námi zastavte.

Za LED21 Dalibor Valový, jednatel.

Newsletter
Chcete dostávat info o slevách a novinkách?
Registrujte se k odběru newsletteru.