Největší výběr LED žárovek
Ověřeno zákazníky
Nejste přihlášen, přihlásit se
Košík
Kategorie produktů
Anketa

Malá oáza klidu

Světlo hraje důležitou roli v našem interiéru, dolaďuje jeho atmosféru i celkový vzhled. Do každé místnosti se hodí jiné osvětlení – intenzivnější volte v obývacím pokoji, kde trávíte hodně času a přijímáte tady návštěvy, v ložnici nezapomeňte na doplňkové světlo, jako jsou stolní lampy, do koupelny vybírejte rovnoměrné osvětlení. Chcete-li ušetřit, výhodným řešením jsou úsporné LED žárovky.

Oříšek jménem koupelna

Kromě správného osvětlení je však třeba zvolit také správné vybavení dané místnosti. Největším oříškem bývá v tomto ohledu hlavně koupelna, která je čím dál častěji především relaxačním prostorem. Při jejím zařizování si nejprve pořádně promyslete, co všechno v místnosti potřebujete – nezapomeňte, že se jedná o dlouhodobou investici. Přemýšlejte dopředu, protože to, co vám vyhovuje teď, nemusí být to pravé i o pár let později. Zatímco nyní preferujete spíše relaxaci ve vaně, postupem času vám třeba přijde pohodlnější osvěžení ve sprchovém koutu. A nenechte se mýlit, moderní sprchy vám díky hydromasážním sprchovým panelům mohou poskytnout větší uvolnění než obyčejná lázeň. Kombinují v sobě totiž účinky velkoformátové pevné sprchy, ruční sprchy a masážních trysek.

Styl i praktičnost

K nejpoužívanějším prvkům v koupelně patří umyvadlo, které musí být adekvátně široké, aby poskytovalo dostatek prostoru pro pohodlné mytí rukou i čištění zubů. Styl celé místnosti dodá koupelnový nábytek, který zároveň uschová potřebné drobnosti a přehledně skryje všechno, co nechcete nechávat na očích. Čas od času totiž do koupelny zavítá také naše návštěva, která se chce opláchnout nebo si upravit svůj zevnějšek.

Praktické na úklid jsou především závěsné skříňky, prostor pod nimi se totiž dobře udržuje. Bojujete-li s nedostatkem místa a potřebujete efektivně využít každý centimetr, pak jsou ideální volbou skříňky s umyvadlem. Pohodlně do nich uschováte všechny hygienické potřeby nebo čisticí či prací prostředky. Finální tečku dotvoří koupelnové doplňky, které ji doladí nejen vzhledově, ale především účelově. Kromě dekorační funkce mají totiž především úlohu praktickou – usnadní a zpříjemní vám každodenní hygienu. Vykouzlete si svou malou oázu klidu, krásy a čistoty!