menu
LED osvětlení
Nejste přihlášen, přihlásit se
POER - inteligentní WiFi termostaty
0
** CENA DOPRAVY OD 79Kč  **  DOPRAVA ZDARMA OD 2000Kč **
Kategorie produktů
Náš rádce » POER - inteligentní WiFi termostaty

POER - inteligentní WiFi termostaty

 

POER - inteligentní WiFi termostaty 

Termostaty a tepelné regulace POER vynikají svojí spolehlivostí, snadným nastavením a intuitivním ovládáním. Naše společnost LED21 s.r.o. je přímým dovozcem a distributorem. S výrobky POER tedy máme bohaté zkušenosti a sami je používáme jak v domácnosti tak i k regulaci v naší firemní budově. Pojďme si představit základní produkty. Není jich mnoho, ale zvládnete s nimi regulovat teplotu prakticky kdekoliv.

 WiFi Termostat Smart POER PTC20

POER PTC20

Termostat PTC20 je určen primárně pro regulaci teplovodních systémů. Lze tak použít pro vytápění plynovým kotlem, tepelným čerpadlem nebo elektrokotlem.
Veškerá nastavení se provádějí přímo na termostatu nebo za pomocí intuitivní aplikace ve vaše mobilním telefonu.
Termostat PTC20 je na výstupu vybaven spínacím kontaktem "Boiler" a dále dvěma výstupy pro spínání fáze (L) buďto při sepnutém "CLOSE" nebo vypnutém "OPEN" režimu topení.

* VÍCE INFORMACÍ *

 

 

WiFi Podlahový Termostat Smart POER PTC26

POER PTC20

WiFi termostat je určen primárně pro regulaci podlahového vytápění. Součástí termostatu je i podlahové čidlo. Termostat reguluje teplotu jak na základě pokojové teploty, tak i podle teploty samotné podlahy.
Termostat PTC26 je vybaven na výstupu svorkami, které dokáží přímo napájet topný kabel až do max. příkonu 3600W (16A). V případě vyšší zátěže lze termostatem ovládat stykač. Svorky NTC slouží k připojení podlahového čidla, které je součástí balení.
U teplovodních podlahových systémů ovládá termostat elektromagnetické ventily na rozvaděči topné vody.
Veškerá nastavení se provádějí přímo na termostatu nebo za pomocí intuitivní aplikace ve vašem mobilním telefonu.

* VÍCE INFORMACÍ *

poer ptc26 wifi termostat

Bezdrátový termostat Smart POER PTC10 v sadě se spínacím relé PTR10

Bezdrátový termostat Smart POER PTC10 / PTR10

Výhodou tohoto řešení je umístění termostatu na vhodném místě bez nutnosti vedení kabelů k topné jednotce. 
Inteligentní termostat je určen pro regulaci vytápění plynovým kotlem, tepelným čerpadlem nebo elektrokotlem. Lze jej použít pro radiátory i teplovodní podlahové systémy. Možná je i aplikace pro podlahové topné kabely. Sadu tvoří inteligentní bezdrátový termostat a přijímač pro spínání topného systému. Obě zařízení jsou propojena bezdrátově. Veškerá nastavení se provádějí přímo na termostatu nebo za pomocí intuitivní aplikace ve vaše mobilním telefonu (potřeba rozšířit o WiFi bránu PTG10).
Termostat je napájen dvěma tužkovými AA bateriemi, což umožňuje jeho flexibilní umístění v bytě či domě. Při výběru vhodného místa pro termostat musí být brán ohled na dobrou kvalitu signálu pro komunikaci s přijímačem. Signál mezi termostatem a přijímačem překoná spolehlivě 2 až 3 zdi v domě či bytě.
* VÍCE INFORMACÍ *

 

termostat-poer-ptc10  termostat-poer-zapojeni

Termostatická hlavice WiFi Smart POER PTV30

Termostatická hlavice WiFi Smart POER PTV30Inteligentní termostatická WiFi hlavice je určena k regulaci radiátorů.
Veškerá nastavení se provádějí přímo na displeji hlavice. Hlavice může fungovat zcela samostatně, kdy ke svému provozu WiFi připojení nepotřebuje. 
Po připojení hlavice na WiFi síť přes bránu PTG10 lze nastavení hlavice provádět za pomocí aplikace v mobilním telefonu a hlavice pak také umí sama spínat kotel přes relé PTR10 viz. možná schémata zapojení zobrazená níže.
Za pomocí hlavic, brány PTG10 a termostatu PTC10 si tedy můžete vytvořit inteligentní systém regulace teploty v domě, či bytě. Hlavice umí komunikovat přes bránu PTG10  i přímo s bezdrátovým relé PTR10. Sama si tak ve zvoleném režimu nejen otevře radiátor, ale může přes relé PTR10 i sepnout kotel. Veškeré hodnoty můžete sledovat a nastavovat jednoduše ze svého mobilního telefonu.
Integrované čidlo vlhkosti vzduchu dává regulaci správného klimatu v místnosti další rozměr. Hlavice je tímto zcela výjimečná.

* VÍCE INFORMACÍ *

 

            poer-zapojeni-hlavice

WiFi brána PTG10

WiFi brána PTG10WiFi brána PTG10 slouží k připojení termostatu PTC10 nebo termohlavic POER
Zapojuje se přímo do síťové zásuvky v dosahu internetového WiFi routeru.

Na jednu bránu lze připojit až 10 zařízení.
Brána komunikuje na frekvenci 868Mhz

* VÍCE INFORMACÍ *

 

 

poer-brana-PTG10

Bezdrátový přijímač / spínací relé PTR10

poer relé ptr10Na jeden přijímač PTR10 lze připojit dva termostaty PTC10 nebo termostatické hlavice PTV30. Přijímač je za tímto účelem vybaven dvěma samostatnými přepínacími relé.

Lze tak vytvořit komplexnější systém regulace.

 

* VÍCE INFORMACÍ *

 

 

poer-zapojeni-hlavice

 

Základní vlastnosti termostatů POER  
 

Nastavení týdenního rozvrhu pro vytápění
Pro každý den lze nastavit až 12 změn teploty. Každý den lze samozřejmě nastavit rozdílně a zohlednit tak víkendy nebo například dřívější příchody domů v daný den.
Nastavení teplot probíhá v dokonale intuitivním grafickém rozhraní za pomocí přetažení daného bodu na grafu nebo kurzorem (na obrázku vpravo dole).

Funkce inteligentního řízení teploty PID
Smart Termostat disponuje funkcí inteligentního řízení teploty PID, která eliminuje vlivy tepelné setrvačnosti vytápěného prostoru, čímž dochází k úspoře nákladů. Po zapnutí funkce PID termostat několik dní sleduje chování okolního prostředí a učí se. Termostat si sám z internetu načítá předpověď pro danou lokalitu a přizpůsobuje tomu logiku vytápění. Pokud například zjistí, že je venku -15°C začne vytápět s větším předstihem, než pokud by venkovní teplota byla +5°C.
Termostat PTC20 je vybaven přesným čidlem teploty a čidlem vlhkosti vzduchu. Termostat umožňuje nastavit hysterezi (citlivost sepnutí) teplotního čidla v rozmezí 0,1°C až 1°C.


Příklad: naše požadovaná teplota v místnosti je 22°C. Termostat po několika dnech sledování pozná, že může vypnout kotel již při teplotě vzduchu 21,5°C. Teplotní setrvačnost okolního prostředí se totiž postará o to, že teploty 22°C bude za nějaký čas dosaženo. Prostor se tak zbytečně nepřetápí.
Obrázek A nám ukazuje přetápění bez inteligentní regulace PID zatímco na obrázku B vidíme přesnou křivku bez zbytečného přetápění místnosti. 
Hystereze je nastavena na 0,3°C.

Funkce detekce otevřeného okna
Chytrý termostat POER PTC20 pozná, že při otevření okna nebo dveří v domácnosti dojde v krátké době k poklesu teploty v místnosti. Na určitou dobu tedy vypne vytápění, aby šetřil energii. Dobu vypnutí vytápění lze nastavit samostatně.

 

NASTAVUJTE A  KONTROLUJTE VYTÁPĚNÍ DÁLKOVĚ!
Chytrá aplikace v mobilu Vám umožní ovládat termostat z jakéhokoliv místa na zemi. Stačí jen připojení k internetu.

Newsletter
Chcete dostávat info o slevách a novinkách?
Registrujte se k odběru newsletteru.