menu
LED osvětlení
Nejste přihlášen, přihlásit se
Chytrá domácnost - Aplikace Tuya Smart
0
** CENA DOPRAVY OD 79Kč  **  DOPRAVA ZDARMA OD 2000Kč **
Kategorie produktů
Náš rádce » Chytrá domácnost - Aplikace Tuya Smart

Chytrá domácnost - Aplikace Tuya Smart

Chytrá aplikace TUYA SMART

Mobilní aplikace pro chytré telefony, která umožňuje bezdrátové ovládání a kontrolu nad Vaší domácností odkudkoliv na světe.

Tuya Smart je jedna z nejpoužívanějších aplikací na ovládání chytrých (smart) zařízení na světě. Různorodost podporovaných zařízení je opravdu široká, jedná se například o chytré zásuvky, kamery, vypínače, žárovky, videozvonky, detektory kouře, pohybu nebo zaplavení.

Bez potřeby jakékoliv přístupové brány, aplikace nepotřebuje nic navíc. Každé zařízení má v sobě WiFi modul pro komunikaci s Vaším mobilním zařízením přes internet.

Aplikace se po nainstalování sama přepne do výchozího jazyka telefonu, tzn. že je v českém jazyce. Rozhraní je intuitivní, uživatelsky nenáročné.

Dostupnost pro ANDROID / IOS

TUYA SMART je dostupná ve verzi pro Android i iOS zařízení. Android verzi stáhněte v Google Play pod klíčovým slovem „Tuya Smart“, iOS verzi stáhněte v Apple Store pod klíčovým slovem „Tuya Smart“

Při prvním spuštění aplikace je nutné provést registraci / přihlášení nebo pokračovat jako host. (bez možnosti pozdějšího uložení nastavení).

U každého zařízení přidaného do aplikace je možné provést řadu nastavení, být informován o změně stavu, sepnutí čidla, či vytvářet chytré scény a profily pro Vaší domácnost.

Profily lze navíc automatizovat a spouštět dle určitého času nebo místa. Můžete nastavit v kolik hodin se sepne termostat nebo co se má stát při zamknutí a odchodu z domu. Plnohodnotnou automatizaci doporučujeme využít v aplikace Smart life.

Nabídka produktů kompatibilní s aplikací Tuya Smart zde.

Tuya Smart a sesterská Smart Life aplikace

Je důležité zmínit, že zařízení, které lze ovládat přes aplikaci Tuya Smart lze z pravidla ovládat i přes sesterskou aplikaci Smart Life. Obě platformy jsou téměř identické, nicméně Smart Life na rozdíl od TUYA Smart nabízí i funkci IFTTT (If This Then That). Aplikaci Smart Life považujeme za nadstavbu základní a výchozí aplikace Tuya Smart.

Newsletter
Chcete dostávat info o slevách a novinkách?
Registrujte se k odběru newsletteru.